Skriv ut den här sidan

Vilka vi är

Ledning för AVC

Eva Henriksen
tf verksamhetschef APC
Mer om 
eva.henriksen@sll.se
 
  Marina Taloyan
Övergripande koordinator
Mer om
marina.taloyan@sll.se
 

AVC Norrtälje Tiohundra AB

Magnus Peterson
Samordnare
Mer om
magnus.peterson@tiohundra.se
 
Lena Gardell 
Verksamhetschef
Mer om
lena.gardell@tiohundra.se
 

Gustavberg AVC

Erik Hedman
Samordnare
Mer om
erik.hedman@sll.se
 
 
Kersti Ejeby
Verksamhetschef
Mer om
kersti.ejeby@sll.se
 

Huddinge / Flemngsberg AVC

Bo Christer Bertilson
Samordnare
Mer om

bo.bertilson@ki.se
 
Leon Sylverberg
Verksamhetschef
Mer om
leon.sylverberg@sll.se

 

Hässelby / Akalla AVC

  Kaisa Fritzell
Samordnare 
Mer om
kaisa.fritzell@sll.se
 
  Erik Lucht
Verksamhetschef
Mer om
erik.lucht@sll.se
 

Jakobsberg AVC

Elisabeth Rydwik
Samordnare
Mer om
elisabeth.rydwik@sll.se
 
Agneta Björklund
Verksamhetschef
Mer om
agneta.bjorklund@sll.se
 

Liljeholmen AVC

Eva Toth-Pal
Samordnare
Mer om
eva.toth-pal@sll.se
 
  Sandra af Winklerfelt Hammarberg 
Verksamhetschef
Mer om
sandra.afwinklerfelt-hammarberg@sll.se
 

Mörby AVC

Christina Olsson
Samordnare
Mer om
christina.b.olsson@sll.se
 
  Britt-Marie Pla
Verksamhetschef
Mer om

britt-marie.pla@sll.se
 

S:t Erik AVC

Cecilia Fridén
Samordnare
Mer om

cecilia.friden@steriksvardcentral.se
 
Max Herulf 
Verksamhetschef
Mer om
max.herulf@steriksvardcentral.se
 

VIL/VFU samordnare (Verksamhetsintegrerad utbildning/verksamhetsförlagd utbildning)

Anki Berntoft
Samordnare
Sjuksköterskeprogrammet
Mer om
ann-kristin.sandberg-berntoft@sll.se
 
  Anders Häggmark
Samordnare
Läkarprogrammet
anders.haggmark@sll.se
 
  Päivi Piispanen 
Samordnare
Fysioterapiprogrammet
Arbetsterapiprogrammet
paivi.piispanen@sll.se
 
  Bernadetta Waerner
Samordnare
Omvårdnadsprogrammet
bernadetta.waerner@sll.se
 

Senast ändrad: 2017-11-09